Naše služby

V návaznosti na aktuální potřeby našich klientů poskytujeme profesionální služby v oblasti vyhledávání a výběru budoucích zaměstnanců. Naši konzultanti jsou však schopni poskytnout služby i v navazujících oblastech – jako je například problematika   vyhledávání talentů a pomocí specialistům i manažerům v období propouštění. Protože nároky na dodávané služby a očekávání našich partnerů se mění, jsme schopni i my pružně reagovat a potřebnou nabídku klientovi ušít na míru.

Executive Search

Jedná se o metodu přímého vyhledávání, která je  doporučována u pozic exekutivních, expertních specialistů a pozic, kde je vyžadována vysoká diskrétnost při oslovování vhodných kandidátů na trhu.

Recruitment

Uplatňujeme především rozsáhlé databázové vyhledávání, inzerci a kontakty sociálních sítí u pozic specialistů a střední managementu.

HR Consulting

Profesionální poradenství v oblasti pracovního trhu a lidských zdrojů včetně platových průzkumů.

Shared Service Centres

Zaměřujeme se na nábor v široké oblasti od asistentských pozic, až přes vyšší vedoucí pozice v oblasti financí, IT, nákupu, HR, zákaznický servis a Help Desk funkce pro širokou škálu jazykových požadavků.

Outplacement

Program vypracovaný na míru pro naše klienty, kteří procházejí organizačními změnami spojenými s propouštěním a mají zájem minimalizovat negativní dopad na odcházející zaměstnance a poskytnout jim maximální podporu.