O nás

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost založena v roce 1981 ve Velké Británii. Díky naší systematické práci, která vychází z dlouhodobého partnerství s mezinárodními i lokálními společnostmi a také díky týmu našich špičkových konzultantů, nyní zaujímáme vedoucí postavení v oblasti personálního poradenství a náboru v mnoha evropských zemích.

Jsme hrdi na to, že jsme v roce 1990 otevřeli kancelář v Praze, která již více než 20 let poskytuje podporu našim klientům nejen v oblasti výběru specialistů a manažerů, ale také v problematice propouštění zaměstnanců a širšího HR poradenství.

Zaměstnanci se správnou kombinací schopností, dovedností, předpokladů a motivací, mohou být konkurenční výhodou v současném tržním prostředí, která společnost odlišuje od konkurence. Právě lidé jsou hlavním motorem rozvoje a ekonomického růstu. Naši konzultanti výběrem nejlepších manažerů, specialistů nebo celých týmů významným způsobem pomáhají dosahovat ekonomických a růstových cílů našich klientů.

Protože chceme za každých okolností poskytovat špičkové služby, je pro naše konzultanty klíčové porozumění charakteristikám odvětví,  ve kterém klient působí. Z toho důvodu jsou naši konzultanti rozdělení do následujících sekcí:

IT & Telco

Zabýváme se výběrem klíčových specialistů a manažerů na posty v rámci softwarového vývoje, infrastruktury, telekomunikací a poradenství jak pro finanční tak i výrobní, energetické a hi-tech společnosti.

Sales & Marketing

Díky odborným vědomostem a znalostem místního trhu zabezpečujeme nábor kvalifikovaných zaměstnanců při tvorbě kompletních týmů a to od pozic obchodních zástupců, marketingových odborníků až po top management.

Administration, Operations & Logistics

Pro všechny naše klienty zastřešujeme také nábor v oblasti administrativy, financí, bankovnictví, logistiky, zákaznického servisu, back office a dalších podpůrných pozic.

HR & Legal

Jsme partnerem našim klientům při výběru zaměstnanců v oblasti lidských zdrojů, trenérů, právníků i advokátů.